РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо порядку реєстрації в он-лайн заході та отримання балів

                                                         РОЗ'ЯСНЕННЯ

щодо порядку реєстрації в он-лайн заході та отримання балів

 I. Порядок реєстрації у тренінгу

У день тренінгу Вам необхідно буде пройти обов’язкову ідентифікацію по QR-коду для підтвердження Вашої участі у цьому заході. Для цього Вам необхідно буде зробити наступні кроки:

1. Впевнитися, що Ваш смартфон може сканувати QR-коди. Якщо у Вас iPhone, Вам не потрібно нічого робити, - Вам буде потрібно лише сфотографувати QR-код камерою iPhone. Якщо у Вас смартфон на Android, перевірте чи є у Вас така функція. Якщо ні, то встановіть додаток для сканування QR-кодів. Наприклад, ось за цим посиланням QRcodescanner, або будь-який інший.

2. Заздалегідь перевірте чи зареєстровані Ви у Центрі акредитації ВША НААУ. Для цього потрібно зайти на сайт cpd.hsa.org.ua та ввести свій номер мобільного телефону. Якщо Ви не зареєстровані, то обов’язково зареєструйтесь. Для цього на сайті Центру акредитації потрібно буде знайти себе у формі пошуку, вказати електронну пошту, мобільний телефон та підтвердити їх актуальність за допомогою кодів підтвердження, які система надішле на цю пошту та телефон.

3. Процес ідентифікації по QR-коду відбуватиметься у день проведення заходу наступним чином:

- на екранах пристроїв (рекомендовано використовувати ноутбук), на яких Ви будете переглядати тренінг з’явиться заставка з QR-кодом. Вам потрібно буде зісканувати (зчитати) цей QR-код Вашим телефоном.

- після сканування QR-коду телефон Вам запропонує перейти за посиланням, і Вам буде потрібно погодитись та перейти за цим посиланням, авторизуватись у системі за допомогою кода з смс-ки та підтвердити участь натиснувши кнопку, яка з'явиться на екрані. У Вас на екрані телефону з’явиться повідомлення: «Участь підтверджено», що і є підтвердженням Вашої ідентифікації. Після завершення заходу Вам потрібно буде аналогічним чином пройти повторну ідентифікацію. Про вдалу повторну ідентифікацію у Вас на екрані з’явиться повідомлення «Участь підтверджено».

 Важливо! Ідентифікацію обов’язково потрібно проходити двічі: перед початком та після завершення заходу

II. Нарахування залікових балів

Нарахування балів здійснюватиметься Центром акредитації ВША НААУ у разі: якщо Ви пройдете ідентифікацію, у встановленому вище порядку (див. пункт I), Інформація про нарахування залікових балів буде надіслана Вам на електронну пошту Центром акредитації ВША НААУ протягом тижня з моменту успішного завершення їх виконання.

Бажаємо успіхів !

Оголошення

Про роботу Ради адвокатів Волинської області в умовах воєнного стану.

детальніше

Щодо звітності та сплати податків

детальніше