Благодійна допомога адвокатам у зв'язку з карантином

Рада адвокатів Волинської області долучилася до благодійного проекту допомоги адвокатам, який започаткувала Національна асоціація адвокатів України.Благодійний проект допомоги адвокатам НААУ був впроваджений з огляду на карантин в країні. Голова НААУ, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова заявила, що вся адвокатська спільнота й вона особисто розуміє, наскільки важливо згуртуватись у такий непростий час, коли вся країна перебуває в умовах карантину і бореться з пандемією коронавірусу; і допомогти тим, хто сьогодні опинився у складних життєвих обставинах. «Наш обов'язок – захистити колег, піклуватися про старше покоління та підставити надійне плече всім, хто його потребує. Наша сила в єдності!» - наголошує Голова НААУ, РАУ.

За кошти Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд допомоги адвокатам» були закуплені та доправлені в регіони продуктові набори. 28 травня 2020 року така допомога надійшла до Ради адвокатів Волинської області. Допомогу адвокатам Волині доставили адресно члени Ради адвокатів Волинської області. Всього адвокатам було доставлено 30 продуктових наборів.

Адвокати, які отримали благодійну допомогу, висловили свою вдячність за вияв уваги до них, за розуміння тих складних життєвих обставин, в яких вони опинились в зв’язку з карантином!

 2020.6.03