Національний турнір з футболу "Кубок UNBA 2019"
13-14 квітня 2019 року у Дніпрі відбувся Національний турнір з футболу "Кубок UNBA 2019", в якому взяли участь 21 команда адвокатів з різних регіонів України, в тому числі і наша команда "Адвокатура Волині".
Змагання національного турніру стартували 13 квітня о 9:00 у Дніпрі.
В даному турнірі команда "Адвокатура Волині" показала себе дуже добре, дійшовши до 1/2 фіналу.
Рада адвокатів Волинської області висловлює подяку всім учасникам команди, які брали участь у турнірі, та адвокатам, які сприяли в забезпеченні участі команди у даному заході!!!
![](/admin/files/images/news/330_2.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_3.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_4.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_5.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_6.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_7.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_8.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_9.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_10.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_11.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_12.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_13.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_14.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_15.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_16.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_17.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_18.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_19.jpg)
![](/admin/files/images/news/330_20.jpg)
2019.4.22