НААУ почала співрацю з компанією "ЛІГА:ЗАКОН"

                                                         Шановні колеги !

      Інформуємо, про те що НААУ почала співрацю з компанією "ЛІГА:ЗАКОН", лідеру ринку інформаційно-правових послуг. 
      Цей  намір  має на меті підвищення рівня та якості інформаційної обізнаності адвокатської спільноти. Партнерську роботу буде спрямовано на розвиток правової культури, освіченості та підготовки юристів в  Україні.
      Останні законодавчі тенденції та постійні зміни в правовому полі сформували неабиякий попит  та нагальну потребу в якісній аналітично-порівняльній інформації. Компанія "ЛІГА:ЗАКОН"  працює в юридичному полі вже 24 роки і постійно впроваждує новації, сервіси та можливості опрацювання нормативної, рекомендаційної, аналітичної інформації. Як НААУ, так і "ЛІГА:ЗАКОН" бачать нагальну необхідність, що виникла в адвокатів, у доступі до  постійних і  достовірних джерел інформації. Саме тому в рамках спільного проекту досягнуто домовленість про впровадження  спеціальних умов для членів асоціації. 
      Адвокати, як члени НААУ, отримують дисконт на обслуговування системи аналізу судових рішень VERDICTUM у розмірі  майже 45 %* від вартості. А також можливість підключення до планшетної версії системи ЛЗ ЮРИСТ iPad  з дисконтом до 35 %*.
      Просимо Вас довести дану інформацію до адвокатів регіонів та по можливості розмістити її на офіційних сайтах РАР та КДКА.

З повагою,

         
-- 
 


2015.11.11