Можливість стати регіональним Pro Bono-координатором

До уваги представників регіональних Рад адвокатів!

В рамках розпочатої взаємодії Простору ProBonoз адвокатами Національної асоціації адвокатів України (https://goo.gl/ds3Hon) та з метою розвитку культури ProBono в Україні, представляємо Вашій увазі можливість стати регіональним ProBono-координатором.

Регіональний ProBono-координатор – це представник Ради адвокатів відповідного регіону, який сприяє розвитку культури ProBono в Україні та має особливі можливості, пов’язані з його роллю:

·         Отримання від Простору ProBono справ, які потребують правової допомоги на умовах ProBono у своєму регіоні. ProBono-координатор першим отримуватиме інформацію щодо справ, які потребують надання правової допомоги в своєму регіоні;

·         Направлення отриманих від Простору справ адвокатам, що входять до складу Ради адвокатів Вашого регіону та виявили бажання надавати правову допомогу на умовах ProBono, зазначивши про це в особистому профайлі ЄРАУ. Опис справміститиме всю необхідну інформацію щодо того, куди далі має звертатись адвокат, який вирішив взяти справу в роботу, а саме – контакти Простору ProBono для подальшої взаємодії.

Якщо для Вас є цікавою можливість виступати у ролі регіонального ProBono-координатора на постійній основі, ми пропонуємо Вам взяти участь у конкурсному відборі, заповнивши реєстраційну форму (тут: https://goo.gl/bNg1qa) у строк до 12 березня 2018 року.

Далі представник Простору ProBonoзв’яжеться з Вами з питання участі у навчальному заході із обміну міжнародним досвідом щодо надання правової допомоги на умовах ProBono, на якому Ви зможете отримати необхідну інформацію та знання для реалізації можливостей регіонального Pro Bono-координатора.

Проведення навчального заходу 24 березня 2018 року проводиться з метою презентації моделі працюючої системи прийняття і розподілу справ, які несуть суспільну корисність.

Навчальний захід передбачає:

·         Спільні дискусії адвокатів та міжнародних експертів (PILNet, CentrumProBono) на тему розвитку ProBonoв Україні та світі;

·         Обговорення питань важливості надання правової допомоги на умовах ProBono, мотивації адвокатів, які надають таку допомогу, за участі представників НААУ;

·         Презентація практики юридичних компаній щодо надання правової допомоги на умовах ProBono;

·         Спілкування з представники громадських та сервісних організацій, які безпосередньо потребують правової допомоги.

Будемо раді отримати інформацію від Вас – адвокатів, які дійсно готові розвивати культуру ProBono в Україні вже зараз!2018.03.06

Оголошення

Зміна адреси семінару 14.07.2018р.

детальніше

Семніар 14.07.2018 року

детальніше